Yu-Roleplay SAMP
Dobro Dosli na YU BALKAN SAMP ROL3PLAY Forum.
Otvorenje Servera je veceras u 19h Ip je na nasoj FB Grupi : SA-MP [Y-B] Yu-Balkan Rol3 Pl4ay
Yu Admin Team.


Join the forum, it's quick and easy

Yu-Roleplay SAMP
Dobro Dosli na YU BALKAN SAMP ROL3PLAY Forum.
Otvorenje Servera je veceras u 19h Ip je na nasoj FB Grupi : SA-MP [Y-B] Yu-Balkan Rol3 Pl4ay
Yu Admin Team.
Yu-Roleplay SAMP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOBRO DOŠLI !


You are not connected. Please login or register

Game Master Application - Thedarkb.

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Game Master Application - Thedarkb. Empty Game Master Application - Thedarkb. Sun Oct 23, 2011 12:40 am

Thedarkb



Ime na serveru: John Bond.
Nivo na serveru: 5.
Ime u RL: Marko Lazic.
Godina u RL: 15.
Serveri na kojima ste igrali: CroHerzegovina, New Generation Roleplay, Crazy Bob's Cops&Robbers.
Igrate li trenutno na nekom serveru (DA/NE): Igram na CroHerzegovini ali sam spreman da se odreknem svega tamo i da u potpunosti predjem ovde.
Koliko ste dugo na NL:
Koliko ste dnevno na serveru: 5h+.
Koliko ste dnevno na forumu: 2h+.
Imate li iskustva sa moderiranjem foruma: Da, cronista sam na Chronicles of Azeroth WoW serveru.
Imate li iskustva sa lider pozicijom: Naravno.
Imate li iskustva sa GM/Admin pozicijom: Naravno, takodje sam i GM na WoW serveru Chronicles of Azeroth.
Vaše iskustvo sa SA-MP modom: Igram SA-MP oko godinu dana, tako da poprilicno imam iskustva.
Šta je to CHEAT: To su programi koji se takodje zovu "hakovi", oni omogucavaju igracima koji ih koriste da imaju nesto sto drugi igraci nemaju, hakovi ili cheatovi nisu dozvoljeni.
Jeste li ikada koristili cheat na serveru: Naravno da ne.
Šta je to BUG (primer): To je greska u sistemu igrice. Naprimer, igrac vozi biciklu, skoci i propadne kroz zemlju.
Jeste li ikada koristili bug na serveru: Ne.
Šta je to RP (5 primera): RP ili Roleplaying je simuliranje stvarnog zivota.
1. Konverzacija dva coveka.
2. Postovanje pravila voznje.
3. Kriminalistika - Obijanje - Pljacka.
4. Hapsenje uhvacenih pljackasa.
5. Placanje poreza, djubretara, vode.
6. Imati kucu, auto, radnju, fabriku.
Da li ste doveli neke igra?e na server (ako da, koliko?): Doveo sam jednog igraca, ali dovodim jos dvojicu.
Da li ste nekada reklamirali server po nekim web stranicama: Reklamirao sam server kroz chat na facebook-u.
Smatrate li da ste dorasli zvanju GM: Da.
Kako biste opisali posao GM-a? (ZABAVAN/DOSADAN): Posao GM-a je po meni zabavan, zasto? Zato sto se nekako osecas "bitno" kada svi pitaju tebe da im pomognes, a ti to i uradis pa ti se oni zahvale. Takodje biti clan necega kao sto je server staff.
Šta biste promenili u dosadašnjem radu Gamemastera: Gamemaster Denis_Napast bi mozda trebao malo vise da trpi igrace pre nego sto ih kazni.
Jeste li spremni da GM obaveze stavite ispred svega ostalog na serveru: Naravno.
Zašto mislite da biste baš Vi bili dobri za ovu poziciju: Zato sto sam dobro organizovan, aktivan, strog sto se tice pravila i znam kako da se snadjem u teskim situacijama.
Opišite kako biste pokazali server novom igra?u (opširno!): Prvo bih mu objasnio kako da se sporazumeva sa ostalim igracima, zatim bih ga uveo u pravila, a kada sve to nauci odveo bih ga da polaze za licencu, zatim bih ga nadgledao dok RPuje i ispravio ga u skladu sa njegovim greskama.


Poznavanje engleskog jezika (0-10): 10.
Da li skriptate: Ne.
Da li programirate: Ne.
Da li umete da pravite video prezenatacije: Da.
Da li imate svoju web stranicu: Da.

Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu