Yu-Roleplay SAMP
Dobro Dosli na YU BALKAN SAMP ROL3PLAY Forum.
Otvorenje Servera je veceras u 19h Ip je na nasoj FB Grupi : SA-MP [Y-B] Yu-Balkan Rol3 Pl4ay
Yu Admin Team.


Join the forum, it's quick and easy

Yu-Roleplay SAMP
Dobro Dosli na YU BALKAN SAMP ROL3PLAY Forum.
Otvorenje Servera je veceras u 19h Ip je na nasoj FB Grupi : SA-MP [Y-B] Yu-Balkan Rol3 Pl4ay
Yu Admin Team.
Yu-Roleplay SAMP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOBRO DOŠLI !


You are not connected. Please login or register

|| New Generation Racers - Opis i Pravila ||

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

Admin


Admin

NGR PRAVILA NAPADA I OBRANE

NGR je automafija koja se bavi raznim kriminalnim djelima, a to su dilanje, krijumcarenje, otmicama, kradom te ilegalnim utrkama. NGR samostalno nesmije napadati druge mafije i bande osim ako taj napad nedogovori zajedno sa saveznikom ili u slucaju obrane nas ili nasih saveznika.

AUTA

Sva auta vam stoje na raspolaganju. Ono sto je bitno je da auto koje koristite mora biti spremno za bijeg od policije ili za pomoci nasem savezniku.

PRAVILA POSLOVA

Kada udete u NGR obavezno imati posao mehanicara,razlog racersi smo i trebamo popravke,koga uhvatim da nije a nema dopustenje od lidera za drugi posao biti ce kaznjen


NGR PRAVILA

1. Uvijek postuj RP i pravila servera
2. Postuj NGR pravila
3. Postuj lidere i NGR clanove
4. Postuj Gore navedene upute
5. Postuj saveznika i uvjek mu budi spreman pomoci
6. Nezicaj rank
7. Nemoj previse spammati na /f i nemoj CAPSATI na /f
8. Ne smijete imati gun
9. Prijava za drugu organizaciju bez znanja lidera, kick!

OVIH 8 PRAVILA DUZNI STE POSTOVATI, U SUPROTNOM BIT CETE KICKANI IZ NGR-a!
__________________
Opis New Generation Racersa

Ja znam da svatko od vas voli i VS i DM i TDM i Warove, ali mi smo isprva RACERI!! Znaci vise nema da idete sami zajebavat se sa policijon i napucavat se okolo. Hocu da IDETE NA EVENTE, ocu da budete BAREM medu PRVA TRI. Nakon utrka onda mozete malo se vozati po gradu NEPOSTIVAJUCI PROMETNA PRAVILA! Onda kad vas policija bude hvatala malo nju zajebajite. OD DANAS PROVJERAVAM VASU SPOSOBNOST VOZNJE, znam da u brzini dosta prisustvuje i lagg ali zato gledam skill. Mnogi od vas se zabiju u stup prije neg izadu iz baze. To ce se promjenit. Na updateu cemo biti malo sira mafija neg tsa jesmo. Tek od tada necu trpit gluposti! Svratite malo do UR pdf-a pa pogledajte malo njih, nek vam budu UZOR

Dakle nema u bazu parkiranja osobnih automobila/motora/letjelica nego imate predvideno mjesto za to, a to je ovaj parking kraj baze.

Koga ulovim da je parkirao u bazi neko osobno vozilo biti ce kaznjen!!

https://yu-roleplay.bosnianforum.com

Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu