Yu-Roleplay SAMP
Dobro Dosli na YU BALKAN SAMP ROL3PLAY Forum.
Otvorenje Servera je veceras u 19h Ip je na nasoj FB Grupi : SA-MP [Y-B] Yu-Balkan Rol3 Pl4ay
Yu Admin Team.


Join the forum, it's quick and easy

Yu-Roleplay SAMP
Dobro Dosli na YU BALKAN SAMP ROL3PLAY Forum.
Otvorenje Servera je veceras u 19h Ip je na nasoj FB Grupi : SA-MP [Y-B] Yu-Balkan Rol3 Pl4ay
Yu Admin Team.
Yu-Roleplay SAMP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOBRO DOŠLI !


You are not connected. Please login or register

| S.W.A.T -Kako RP uhiti osobu [Vazno!] |

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

Admin


Admin

Hvatanje Wanted Levela!


Npr. gledate listu osmnjicenih i ugledate bas toga koji ima npr. wl 3 ! Mozete iskoristit bind "/m Stoj!Govori vam SWAT!Stanite sa strane i izadjite iz vozila ili cemo upotrijebiti silu!".Mozete iskoristiti bind "/me vadi tazer" i onda stanete do njega i tazate ga (ukoliko stoji) ! I kazete mu: "Gospodine dobili smo dojavu da ste osumnjiceni, morat cu vas uhitit. Zatim kad ga tazate napisete "/me vadi lisice" i onda cekate da prode elektrosok 8 sekundi i onda ga cuffate((/CUFF ID))!Kad ste ga cuffali izvadite nalog tj.napisete ovako(mozete bind staviti)) " /me vadi nalog za pretres potpisan od sefa specijalnih jedinica" i pretresete ga onda ((/frisk ID).Zatim ako taj osumnjiceni ima illegalnih sredstava napisete: "/me je nasao illegale sredstva kod osumnjicenog te ih zapljenjuje" i onda mu oduzmete ((/take naziv licence))!Da biste znali da je to bas on, jer u RL ne pise nikome iznad glave kako se zove,poslije pretresa napisete "/me je tijekom pretresa nasao osobnu kartu" i onda "/me cita ime s osobne karte te tako saznaje identitet osobe"!Onda kad ste sve to napravili
napisete "/me spusta osumnjicenom glavu,otvara vrata,te ga ubaciva u vozilo"...I onda ga ubacite u vozilo tj. ukucate /pu ID mjesto(Uvijek stavljajte mjesto 4, znaci /pu ID 4 !).I onda kad ga uvedete u auto idete RP vožnjom do PDa!Kad dodete kod PD ukucate "/arrest ID cijena vrijeme 0 0"((Dodate dvije nule na kraju !)).Uhitite ga po SWAT cjeniku i osumnjiceni je procesuiran!

------------------------

Slucaj kada vas netko napadne

Uzeti cemo primjer kada vas neko napada !! Npr. stali ste promatrate situaciju, neko vas napada bio banda ili civil (Ako vas napada sakama, mozete ga tazat, ali bi bilo bolje da se malo odmaknete i tazate ga radi RP-a, ali ako vas puca NI SLUCAJNO GA TAZAT, osim sa ledja !!). Koristite bind /me vadi tazer. I tazete ga ! (Bind nije obavezan !) Kada ste ga tazali, kucate /me vadi lisice. Sacekate osam sekundi da prodje elektroshok i /cuff ID ! Onda se snadete na RP nacin i kucate "/me je ugledao kako je osumnjicenom pala osobna na tlo", "/me podize osobnu kartu s tla te cita ime s nje i saznaje identitet osumnjicenog" .Kada ste sve to obavili, napisete /me spusta glavu osumnjicenom te ga unosi u automobil.Zatim udjete u auto i /pu ID mjesto (Najbolje je mjesto 4, znaci /pu ID 4 !). RP voznjom odvedete ga do PD. Dajete mu /su ID Zlocin ((osobna)) ili ((tablice)) (U ovom slucaju osumnjiceni nije bio u kolima i uzeli ste mu osobnu te saznali identitet, onda stavljate /su ID Zlocin ((osobna)) OBAVEZNO !!). Kad ste mu dali /su, onda ga uhapsite: /arrest ID cijena vrijeme 0 0 (Na kraju se dodaju dvije nuke !). Uhitite ga po SWAT cjeniku !!!


------------------------

RP Kontrola

Vi se vozite po gradu i ugledate vozilo koje krsi prometna pravila.
Tada mu preko megafona kazete da zaustavi vozilo sa strane ((stavite " /m Stoj, ovo je SWAT kontrola, parkirajte vozilo sa strane i izadite iz vozila")). Smijete zaustavljati sva vozila ali se potrudite da ne zaustavljate one koji rade svoj sporedan posao((/poslovi)) jer ce se njima rr posao i onda ce im otpasti ono sto su radili!
Kada osumnjiceni izadje iz vozila
Predstavite se ((" Ja sam SWAT Agent _____".Kako se vi zovete?"))
Zatim ga zatrazite dozvole (("Gospodine mozete li mi pokazati vase dozvole")).Zatim morate naplatiti ticket osumnjicenom jer je krsio pravila voznje((Cjenik za naplacivanje ticketa nadjite u temi "SWAT Pravila,komande i cjenik")).Nakon sto osumnjicenik plati kaznu, slobodan je. Ukoliko odbija platiti kaznu, tada ga morate uhititi prema SWAT cjeniku (("/arrest")).
Ako osoba ne stane pri kontroli:
Ukoliko osoba ne zeli zaustaviti vozilo nakon sto ste mu jasno preko megafona (("/m")) rekli da zaustavi vozilo, zapisete mu broj tablica(("/me vadi blok ,zapisuje broj tablica salje broj tablica u centralu te saznaje identitet osumnjicenog")) onda ga osumnjicite (("/su ID Bijeg od kontrole ((Tablice)) ")) i onda ga ganjate i pokusate ga izgurati sa ceste((NITI SLUCAJNO PRVI ZAPUCATI NA NJEGA)).Kad mu se auto zapali i on izadje iz auta tazate ga ((bind "/me vadi tazer"(ovo nije obavezno))),(("/ta)) i zatim (("/me vadi lisice"-bind,nije obavezan)) stavite mu lisice (("/cuff ID")).Onda ubacite osumnjicenog u vozilo (("/me otvara vrata,spusta glavu osumnjicenom te ga stavlja u vozilo)) i onda ga ubacite (("/pu ID sjedalo(obavezno sjedalo 4)))!Zatim odete do baze i uhitite ga po SWAT cjeniku!

Kad zaustavite auto koje ne krsi prometno pravilo samo se predstavite,pitate njegovo ime i dozvole i onda recete ako je sve u redu "U redu!Slobodni ste!Hvala na suradnji!Dovidjenja" a ako nema dozvole uhitite ga...

https://yu-roleplay.bosnianforum.com

Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu