Yu-Roleplay SAMP
Dobro Dosli na YU BALKAN SAMP ROL3PLAY Forum.
Otvorenje Servera je veceras u 19h Ip je na nasoj FB Grupi : SA-MP [Y-B] Yu-Balkan Rol3 Pl4ay
Yu Admin Team.


Join the forum, it's quick and easy

Yu-Roleplay SAMP
Dobro Dosli na YU BALKAN SAMP ROL3PLAY Forum.
Otvorenje Servera je veceras u 19h Ip je na nasoj FB Grupi : SA-MP [Y-B] Yu-Balkan Rol3 Pl4ay
Yu Admin Team.
Yu-Roleplay SAMP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DOBRO DOŠLI !


You are not connected. Please login or register

Faction Leader Application - Thedarkb.

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1Faction Leader Application - Thedarkb. Empty Faction Leader Application - Thedarkb. Sun Oct 23, 2011 12:43 am

Thedarkb



Ime na serveru: John Bond.
Nivo na serveru: 5.
Ime u RL: Marko Lazic.
Godina u RL: 15.
Igrate li trenutno na nekom serveru osim Yu-Balkan (DA/NE): Igram na CroHerzegovini ali sam spreman da se odreknem svega tamo i da predjem ovde u potpunosti.
Koliko ste dugo na YU-BALKAN: Od otvaranja.
Koliko ste dnevno na serveru: 5h+.
Koliko ste dnevno na forumu: 2h+.
Imate li iskustva sa moderiranjem foruma: Da, cronista sam na Chronicles of Azeroth WoW serveru.
Imate li iskustva sa lider pozicijom: Naravno.
Imate li iskustva sa GM/Admin pozicijom: Da.
Vaše iskustvo sa SA-MP modom: Igram SA-MP oko godinu dana, igrao sam na mnogim serverima ali na samo tri servera sam igrao za stalno.
Za koju se organizaciju prijavljujete: Koja god da nema lidera.
Da li ste spremni da se maksimalno posvetite organizaciji i njenim clanovima: Da, posveticu se maksimalno.
Šta biste kao lider napravili za svoju organizaciju i kako biste doprineli vecem RP-u: Organizovao bih clanove u grupe i podelio im zadatke tako da mogu grupno da RP-uju do svog cilja, time bih udruzio igrace i pomogao im da se osecaju mnogo realnije.
Zašto mislite da biste baš Vi bili dobri za ovu poziciju: Zato sto sam aktivan, strog sto se tice pravila, organizovan i vrlo realan.
Ako zelite neku drugu org/mafiju/bandu napisite koju : Sve mi je jedno, siguran sam da cu se snaci u svakoj osim racera. Prve dve zelje su mi GSF i CNN.
Spremni svaki dan uredivat PDF na forumu ?: U svako doba.

Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu